Plafond Nemo Black 36W LED - Stropní a nástěnná
Mil-415531 detail výrobku
| Větší verze plafonu NEMO Black je ideálním řešením pro ty, kteří hledají výkonnější osvětlení. Jeho neutrální barva světla poskytuje příjemnou atmosféru a jeho široký rozptyl zajišťuje rovnoměrné osvětlení interiéru. Odolná konstrukce se snadným systémem instalace zaručuje pohodlné používání po mnoho let. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,502 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 180° |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,1 kg |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| NOVINKY | 26 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3600lm |
| POWER | 36W LED |
| Hloubka (mm) | 500 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 500 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 52.5 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 52.5 |
| VÝŠKA (mm) | 60 mm |
| Hloubka balení (cm) | 8 |
| CRI [RA] | 80 |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | NEMO |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F - PCB78451 |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
865 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 961 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 961 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
