STR-04664 LAGER LED 5W BLACK - LAGER LED 5W BLACK
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Doba nabíjení optimálně 6 h, max. 8 h, doba svícení na jedno nabití max. 4 h. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | abs / polykarbonát |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 5 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 45 mm |
| Světelný tok | 300 lm |
| Vyzařovací úhel | 30 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1901 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
158 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 175 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 175 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
