STER LED 1W+3W - Svítilny, čelovky
Společné parametry pro všechny typy:
|
Doba nabíjení optimálně 6 h, max. 8 h, doba svícení na jedno nabití max. 4 h. |
STR-04668 STER LED 1W+3W detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 1 W + 3 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 62 mm |
| Světelný tok | 60 + 200 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 4 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 1942 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
143 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
