STR-04508 DUAL LED 0,8W CW - DUAL LED 0,8W CW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 0,8 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Světelný tok | 80 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 70 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Sklad dodavatel 4715 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
167 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 185 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 185 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
