ZLATAN LED 0,18W CW - Zahradní svítidla
STR-03550 ZLATAN LED 0,18W CW detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | nerez / plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 0,18 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Světelný tok | 3 x 1,5 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 70 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 40 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
177 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 197 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 197 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
