STR-04503 ERNEST E27 BLACK - ERNEST E27 BLACK
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Svítidlo na vyměnitelnou žárovku. |
|
| Barva | černá |
| Materiál | sklo / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 674 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
181 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 201 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 201 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
