WARTA E27 BLACK - Speciální svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Svítidlo na vyměnitelnou žárovku. |
STR-04502 WARTA E27 BLACK detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 69 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
