STR-04450 ULTRAS LED 1W - ULTRAS LED 1W
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Doba svícení na jedno nabití max. 6 h, doba nabíjení optimálně 6 h, max. 8 h. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 1 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 49 mm |
| Výška | 176 mm |
| Hloubka | 49 mm |
| Světelný tok | 100 lm |
| Vyzařovací úhel | 4 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 2949 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
95 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 106 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 106 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
