MAGNUS LED 1W - Svítilny, čelovky
Společné parametry pro všechny typy:
|
Doba svícení na jedno nabití max. 6 h, doba nabíjení optimálně 6 h, max. 8 h. |
STR-04449 MAGNUS LED 1W detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 168 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Světelný tok | 100 lm |
| Vyzařovací úhel | 4 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 637 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
95 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 106 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 106 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
