STR-04387 TALON LED L 11W WHITE NW - TALON LED L 11W WHITE NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | polypropylene pp / polykarbonát |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 11 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 205 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Světelný tok | 1070 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 978 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
161 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 179 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 179 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
