TALON LED L 18W WHITE NW - Průmyslová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-04388 TALON LED L 18W WHITE NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | polypropylene pp / polykarbonát |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 18 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 955 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
