STR-04354 ABEL LED SL 15W WHITE CCT - ABEL LED SL 15W WHITE CCT
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
třístupňová regulace barevné teploty (WW, NW, CW) |
|
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 15 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 195 mm |
| Výška | 49 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Světelný tok | 1280 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 2034 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
524 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 582 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 582 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
