ABEL LED SL 15W BLACK CCT - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-04355 ABEL LED SL 15W BLACK CCT detail výrobku
|
Tvřístupňová regulace barevné teploty (WW, NW, CW) |
|
| Barva | černá |
| Materiál | polykarbonát |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 15 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 195 mm |
| Výška | 49 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Světelný tok | 1230 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 2165 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
524 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 582 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 582 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
