STR-04315 SALTO 10 WHITE - SALTO 10 WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 10 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 2349 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
158 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 175 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 175 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
