SALTO PRO 10 WHITE - Sklepní, garážová
STR-04317 SALTO PRO 10 WHITE detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 10 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1205 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
158 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 175 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 175 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
