STR-04234 PANAMA C GOLDEN - PANAMA C GOLDEN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Svítidla jsou na patici GU10 žárovky na 230V nebo MR16 (žárovky 12V na trafo) Patice- objímka není součástí balení Nutno objednat samostatně (vepište do poznámky pokud ji nenajdete na stránkách). Cena objímky je asi 15 kč/0,6 euro) Svítidlo na vyměnitelnou žárovku GU10 |
|
| Barva | zlatá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 885 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
262 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 291 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 291 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
