PANAMA C WHITE/BLACK - LED žárovky
Společné parametry pro všechny typy:
|
Svítidla jsou na patici GU10 žárovky na 230V nebo MR16 (žárovky 12V na trafo) Patice- objímka není součástí balení Nutno objednat samostatně (vepište do poznámky pokud ji nenajdete na stránkách). Cena objímky je asi 15 kč/0,6 euro) Svítidlo na vyměnitelnou žárovku GU10 |
STR-04118 PANAMA C WHITE/BLACK detail výrobku
| Barva | bílá / černá |
| Materiál | hliník |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 777 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
