STR-04209 PLANAR LED 24W BLACK NW - PLANAR LED 24W BLACK NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | černá |
| Materiál | polypropylene pp |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 24 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 315 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 315 mm |
| Světelný tok | 2640 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 191 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
515 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 572 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 572 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
