PLANAR LED 12W SILVER NW - Průmyslová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03838 PLANAR LED 12W SILVER NW detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | polypropylene pp |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 215 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 215 mm |
| Světelný tok | 1320 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 1465 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
321 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 357 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 357 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
