STR-04159 MINGE LED D 36W WHITE NW - MINGE LED D 36W WHITE NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / Polystyren |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 36 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 595 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 595 mm |
| Světelný tok | 3600 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 115 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 2170 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
