HUGO LED D 48W WHITE NW - Vestavná svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03720 HUGO LED D 48W WHITE NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / Polystyren |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 48 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 595 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hloubka | 595 mm |
| Světelný tok | 4800 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 115 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 415 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
715 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 794 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 794 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
