STR-04120 - PANAMA C WHITE/GOLD
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Svítidla jsou na patici GU10 žárovky na 230V nebo MR16 (žárovky 12V na trafo) Patice- objímka není součástí balení Nutno objednat samostatně (vepište do poznámky pokud ji nenajdete na stránkách). Cena objímky je asi 15 kč/0,6 euro) Svítidlo na vyměnitelnou žárovku GU10 |
|
| Barva | bílá / zlatá |
| Materiál | hliník |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Pro cenu prosím volejte na 777 084141 a nebo pište na náš e-mail info@svitidla.com
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
