STR-04094 DARIA WLL GU10 BLACK - DARIA WLL GU10 BLACK
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Na vyměnitelnou žárovku GU10. Pokud si zakoupíte chytrou žárovku, ovládáte svítidlo telefonem, ovladačem. Svítidlo na vyměnitelnou LED žárovku |
|
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1665 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
285 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 317 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 317 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
