DARIA TRA GU10 BLACK - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Společné parametry pro všechny typy:
|
Svítidlo na vyměnitelnou LED žárovku |
STR-03949 DARIA TRA GU10 BLACK detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 2280 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
205 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 228 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 228 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
