STR-03946 DARIA SPT GU10 WHITE - DARIA SPT GU10 WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Na vyměnitelnou žárovku GU10. Pokud si zakoupíte chytrou žárovku, ovládáte svítidlo telefonem, ovladačem. Svítidlo na vyměnitelnou LED žárovku |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník / ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 435 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
214 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 238 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 238 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
