STR-03945 DARIA DWL GU10 BLACK - DARIA DWL GU10 BLACK
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Svítidlo na vyměnitelnou LED žárovku |
|
| Barva | černá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1757 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
124 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 138 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 138 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
