STR-03943 T8 LED PRO 20W CW 1,2 - T8 LED PRO 20W CW 1,2
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Materiál | sklo / plast |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Barva světla | 6400 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 20 W |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 26 mm |
| Světelný tok | 2985 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 320 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 501 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
107 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 119 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 119 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
