T8 LED PRO 10W NW 0,6 - LED žárovky
STR-03940 T8 LED PRO 10W NW 0,6 detail výrobku
| Materiál | sklo / plast |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 10 W |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 26 mm |
| Světelný tok | 1508 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 320 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 84 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 5021 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
82 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 91 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 91 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
