STR-03933 TUNEL LED 1W+2W - TUNEL LED 1W+2W
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Doba svícení na jedno nabití max. 6 h. Optimální doba nabití 12 h, max. 15 h. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | černá / červená |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1 W + 2 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 63 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hloubka | 168 mm |
| Světelný tok | 90 + 80 lm |
| Vyzařovací úhel | 4 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 734 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
114 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 127 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 127 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
