TRAPER LED 1W+3W - Svítilny, čelovky
Společné parametry pro všechny typy:
|
Doba svícení na jedno nabití max. 6 h. Optimální doba nabití 12 h, max. 15 h. |
STR-03932 TRAPER LED 1W+3W detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | červená / černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1 W + 3 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 73 mm |
| Výška | 73 mm |
| Hloubka | 205 mm |
| Světelný tok | 90 + 120 lm |
| Vyzařovací úhel | 4 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 4066 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
143 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
