STR-03924 PATROL 2xPIR WHITE - PATROL 2xPIR WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 1200 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 76 mm |
| Výška | 64 mm |
| Hloubka | 93 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 39 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
286 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
