PATROL PIR 180 WHITE - Senzory, čidla spínací
STR-03922 PATROL PIR 180 WHITE detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 1200 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 76 mm |
| Výška | 64 mm |
| Hloubka | 93 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 563 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
214 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 238 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 238 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
