STR-03884 MAMBA LED 12W BLACK CCT - MAMBA LED 12W BLACK CCT
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Svítidlo je ideální nad kulaté zrcadlo, kde svým tvarem dotváří ideální designový obloukový prvek Má kloub, tak je možno jej i naklopit |
|
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva světla | 3000-4000-6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Světelný tok | 950 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Skladem 3 ks - ihned k odeslání, dalších 1534 ks - sklad dodavatel - 3-10 prac. dnů.
Supercena
1 191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 323 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 323 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
