MAMBA LED 8W WHITE CCT - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Svítidlo je ideální nad kulaté zrcadlo, kde svým tvarem dotváří ideální designový obloukový prvek Má kloub, tak je možno jej i naklopit |
STR-04021 MAMBA LED 8W WHITE CCT detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva světla | 3000/4000/6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 8 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Světelný tok | 620 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 255 ks - sklad dodavatel - 3-10 prac. dnů.
Supercena
905 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 006 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 006 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
