STR-03870 ELF 15A - ELF 15A
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | šedá |
| Materiál | polykarbonát |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 3450 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 49 mm |
| Výška | 64 mm |
| Hloubka | 29 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 431 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
