ELF 10A - Senzory, čidla spínací
STR-03868 ELF 10A detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 2300 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 63 mm |
| Výška | 77 mm |
| Hloubka | 63 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 30 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
93 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 103 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 103 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
