STR-03869 ELF 25A - ELF 25A
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 5750 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 78 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 78 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 506 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
113 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 126 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 126 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
