STR-03867 ELF 6A - ELF 6A
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | bílá / modrá |
| Materiál | polykarbonát |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 1380 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hloubka | 48 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 141 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
71 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 79 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 79 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
