STR-03841 PLANAR LED 36W SILVER NW - PLANAR LED 36W SILVER NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | stříbrná |
| Materiál | polypropylene pp |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 36 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 365 mm |
| Světelný tok | 3820 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1121 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
619 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 688 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 688 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
