STR-03830 EKIER LED 46 0,5W CW - EKIER LED 46 0,5W CW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 0,5 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Světelný tok | 8 lm |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 70 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 639 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
143 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
