STR-03818 FILIP LED C 18W WHITE NW - FILIP LED C 18W WHITE NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | polypropylene pp |
| Barva světla | 3900 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 18 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 165 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Světelný tok | 1300 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 951 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
238 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 264 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 264 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
