FILIP LED D 24W WHITE NW - Průmyslová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03821 FILIP LED D 24W WHITE NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | polypropylene pp |
| Barva světla | 3900 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 24 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 215 mm |
| Výška | 66 mm |
| Hloubka | 215 mm |
| Světelný tok | 1700 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1500 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
286 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
