STR-03797 TAMARA LED 20W NW - TAMARA LED 20W NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 14 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Světelný tok | 1280 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1813 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
572 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 635 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 635 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
