TAMARA LED 15W NW - Kuchyňská svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03796 TAMARA LED 15W NW detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 15 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 14 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Světelný tok | 960 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 142 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
