STR-03795 TAMARA LED 10W NW - TAMARA LED 10W NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 10 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 14 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Světelný tok | 640 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
428 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 476 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
