STR-03778 MORGAN LED 20W WHITE NW - MORGAN LED 20W WHITE NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hloubka | 52 mm |
| Světelný tok | 1760 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 84 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
448 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 498 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 498 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
