MORGAN LED N 5/7/10W WHITE NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03921 MORGAN LED N 5/7/10W WHITE NW detail výrobku
|
Toto svítidlo má soumrakové čidlo - rozsvítí se automaticky podle nastavené hladiny světla. Svítí dokud se hladina světla zase nezvýší (např. při rozednění). Potom přestane svítit. Nalepovací písmena a číslice v sadě (3 x 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. 1 x A, B, C, D, E, F) |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5/7/10 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hloubka | 52 mm |
| Světelný tok | max 1000 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
572 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 635 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 635 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
