STR-03736 MATI LED C 1,5W WHITE NW - MATI LED C 1,5W WHITE NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1,5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 52 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 52 mm |
| Světelný tok | 90 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 60 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 1387 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
114 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 127 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 127 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
