MATI LED C 1,5W CHROME NW - Vestavěná svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Drobné natáčecí bodové světlo pro zapuštění do podhledů. Vhodné pro nasvícení předmětů ve vitrinách nebo jako doplňkové bodové svítidllo v obyvacích místnostech pro ambientní osvětlení. Při této svítivosti nedoporučujeme jako hlavní osvětlení, spíče jako další - doplňkové. Integrovaná LED, 25 000 hodin, 90 lm na výstupu ze svítidla, pro vnitřní použití |
STR-03735 MATI LED C 1,5W CHROME NW detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1,5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 52 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 52 mm |
| Světelný tok | 90 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 60 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 898 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
114 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 127 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 127 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
