STR-03669 VIKI C WHITE - VIKI C WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá metalíza |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 92 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hloubka | 92 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 355 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
95 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 106 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 106 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
